A tale of witchcraft (Boek, 2021) [University of Maryland, College Park]
naar inhoud
A tale of witchcraft

A tale of witchcraft

Auteur: Chris Colfer; Brandon Dorman
Uitgever: New York : Little, Brown and Company, 2021. ©2020
Editie/materiaalsoort:   Gedrukt boek : Fictie : Jeugd : Engels : First trade paperback editionAlle edities en materiaalsoorten bekijken.
Samenvatting:
Fourteen-year-old Brystal Evergreen has secured worldwide acceptance for the magical community but new threats arise, including the centuries-old Righteous Brotherhood that intends to exterminate all magical life, beginning with Brystal.
Het online exemplaar van dit item wordt opgehaald... Het online exemplaar van dit item wordt opgehaald...

Zoeken een exemplaar in de bibliotheek

Bezig met ophalen van informatie over de locatie en beschikbaarheid van dit item... Bezig met ophalen van informatie over de locatie en beschikbaarheid van dit item...

WorldCat

Vind het in bibliotheken wereldwijd
Er zijn elders in de wereld bibliotheken die dit item in bezit hebben

Gegevens

Genre/vorm: Children's stories
Fantasy fiction
Fiction
Juvenile works
Juvenile fiction
Romans, nouvelles, etc. pour la jeunesse
Materiaalsoort: Fictie, Jeugd
Soort document: Boek
Alle auteurs / bijdragers: Chris Colfer; Brandon Dorman
ISBN: 0316523542 9780316523547 9781510202214 1510202218
OCLC-nummer: 1226565722
Doelgroep: Ages 8-12.; 870L
Beschrijving: 432 pages, 18 unnumbered pages : illustrations, map ; 20 cm
Verantwoordelijkheid: Chris Colfer ; illustrated by Brandon Dorman.

Samenvatting:

The enchanting sequel to the No. 1 New York Times bestseller A Tale of Magic, from the author of The Land of Stories, Chris Colfer. Perfect for readers of The School for Good and Evil and Pages & Co.  Meer lezen...
Opmerkingen over dit item worden opgehaald. Opmerkingen over dit item worden opgehaald.

Beoordelingen

Beoordelingen door gebruikers

Tags

Wees de eerste.
Bevestig deze aanvraag

Misschien heeft u dit item al aangevraagd. Selecteer OK als u toch wilt doorgaan met deze aanvraag.

Venster sluiten

Meld u aan bij WorldCat 

Heeft u geen account? U kunt eenvoudig een nieuwe gratis account aanmaken.