A tale of witchcraft (Kniha, 2021) [University of Maryland, College Park]
přejít na obsah
A tale of witchcraft

A tale of witchcraft

Autor Chris Colfer; Brandon Dorman
Vydavatel: New York : Little, Brown and Company, 2021. ©2020
Vydání/formát:   Tištěná kniha : Fiction : Pro mládež : English : First trade paperback editionZobrazit všechny vydání a formáty
Shrnutí:
Fourteen-year-old Brystal Evergreen has secured worldwide acceptance for the magical community but new threats arise, including the centuries-old Righteous Brotherhood that intends to exterminate all magical life, beginning with Brystal.
Zpřístupňování online kopie dokumentu... Zpřístupňování online kopie dokumentu...

Vyhledat exemplář v knihovně

Získávání informací o lokaci a dostupnosti tohoto dokumentu... Získávání informací o lokaci a dostupnosti tohoto dokumentu...

WorldCat

Vyhledat v knihovnách obecně
Knihovny na světě vlastní tento dokument

Detaily

Žánr/forma: Children's stories
Fantasy fiction
Fiction
Juvenile works
Juvenile fiction
Romans, nouvelles, etc. pour la jeunesse
Typ materiálu: Fiction, Pro mládež
Typ dokumentu Kniha
Všichni autoři/tvůrci: Chris Colfer; Brandon Dorman
ISBN: 0316523542 9780316523547 9781510202214 1510202218
OCLC číslo: 1226565722
Uživatelské určení Ages 8-12.; 870L
Popis: 432 pages, 18 unnumbered pages : illustrations, map ; 20 cm
Odpovědnost: Chris Colfer ; illustrated by Brandon Dorman.

Anotace:

The enchanting sequel to the No. 1 New York Times bestseller A Tale of Magic, from the author of The Land of Stories, Chris Colfer. Perfect for readers of The School for Good and Evil and Pages & Co.  Přečíst více...
Vyhledávání poznámek o tomto dokumentu Vyhledávání poznámek o tomto dokumentu

Recenze

Recenze vložené uživatelem

Štítky

Buďte první.
Potvrdit tento požadavek

Tento dokument jste si již vyžádali. Prosím vyberte Ok pokud chcete přesto v žádance pokračovat.

Zavřít okno

Prosím přihlaste se do WorldCat 

Nemáte účet? Můžete si jednoduše vytvořit bezplatný účet.